Сьогодні російська громадськість захоплюється потужним комуністичним привітом великого радянського діяча Єгора Лігачова, який зумів дожити до 100 років та померти тільки кілька днів тому, та й то по прикрій випадковості, - і з надією поглядає на Володимира Путіна, який, за всіма ознаками, взагалі проживе мінімум до 150-ти. Але де гарантія, що Володимир Володимирович вже зараз не розміняв другу сотню?

Гарантії немає.

На кадрах Вяликого Параду Вражаючої Перемоги над Недобитками, що облетіли світ, відбуваються дуже дивні речі - президент РФ Володимир Путін нині виглядає старшим або, як мінімум, не молодшим за ветеранів, які брали Берлін (зрозуміло, що на трибуну до самого Путіна навряд чи допустили б ветерана-пройдисвіта, який хоча б раз не брав Берлін та нічого там не поставив). З одного боку, це не дивно, тому що на Головну Трибуну Світу повинні потрапляти наймолодші, красиві та накачані ветерани, щоб сила Росії була кожному видна. Вялика Перемога в РФ з кожним роком молодіє, та чим молодший дід, який звільняв Європу від коричневої чуми, тим більше у нього на грудях, животі та іноді навіть з внутрішньої сторони навішано самих наворочених орденів, а медалі за ним взагалі носять спеціальні носильники в нагородних мішках. Таким чином, до нинішніх років дожили лише реально заслужені російські супермени, від одного виду яких загорялися фашистські танки та зав'язувалися вузлом літаки «Мессершмітт».

Путін, виступаючи на Вяликому Параді, заявив про те, що цей «жахливий нацистський звір» йшов на війну з гаслами русофобії

З іншого боку, було б дуже блюзнірсько повторювати безглузді побасенки націонал-зрадників та іноземних агентів про те, що на паради в Росії вже давно потрапляють одні ряджені, тому що це печерна русофобія та фактично перехід на бік Гітлера. Не дарма Володимир Володимирович Путін, виступаючи на Вяликому Параді, заявив про те, що цей «жахливий нацистський звір» йшов на війну з гаслами русофобії. Але ж про такі секретні сенсаційні гасла Гітлера міг знати тільки безпосередній учасник тих грізних подій, людина, яка особисто брала біснуватого фюрера в його бункері в 1945 році на прийом дзюдо!

Світом давно ходять правдоподібні чутки про те, що насправді Червоний прапор на даху Рейхстагу поставили не горезвісні попсові Єгоров та Кантарія, а Володимир Спиридонович Путін та Володимир Володимирович Путін. Сьогодні ця гіпотеза отримує своє підтвердження. Володимир Путін виглядає старшим за ветеранів Вяликого Параду просто тому, що він і є головний російський ветеран. Та й, якщо вдуматися, хіба могло бути інакше? Хіба могла головна подія в історії Росії, єдиний наразі сенс її існування, обійтися без керівної та направляючої участі особисто Володимира Путіна?

Так, це була секретна операція; так, Гітлера довелося отруїти, щоб він не проговорився про те, що це за красивий лисий витязь в момент затримання скрутив його в баранячий ріг, як пацана; так, Путін звільняв Європу від коричневої чуми під кількома псевдонімами, зокрема, Зоя Космодем'янська, завклубом Платов. Але вже сьогодні правда починає випливати назовні. Вже звичайно не просто так в Іркутській області діти-юнармійці пройшли «Безсмертним полком» з портретами одного лише Путіна та криками: «Спасибо деду за победу!», хоча який він їм дід, він їх ще всіх переживе, особливо якщо хлопців пошлють на Донбас рятувати томики Достоєвського.

У Росії діє спеціальний комітет, який «напередодні пришестя Антихриста у личині Навального» постановив передати тіло Путіна після його смерті в РПЦ

Як же Путіну вдається жити так довго і щасливо? Відповідь проста: здоровий спосіб життя і вакцинація кращою у світі вакциною «Супутник V». Не дарма Володимир Володимирович мудро порівняв російське щеплення з автоматом Калашникова. Власне, він зараз і сам як автомат Калашникова - якщо російського президента регулярно розбирати та збирати, змащувати силіконом та протирати дуло дрантям, він ще сто років прослужить!

Сьогодні в Росії діє спеціальний комітет, який «напередодні пришестя Антихриста у личині Навального» постановив передати тіло Путіна після його смерті в РПЦ для канонізації та подальшого перетворення у святі мощі. Ідея, звичайно, здорова та з усіх боків правильна, але сильно передчасна. Зараз головний Ветеран Росії перебуває на піку форми, і головна війна у нього ще, схоже, попереду.

Василь Рибніков

Читайте всі статті автора

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram