У Москві вирує пожежа / колаж УНІАН, скріншоти з відео

У російській столиці – Москві – вирує потужна пожежа. Горить на території конструкторського бюро "Сухого", де проектують літаки серії Су, повідомляють місцеві телеграм-канали. 

"На південному заході Москви горить конструкторське бюро ОКБ "Сухого". Весь дим здуває вітром на Боткінську лікарню", – йдеться у повідомленні

Водночас телеграм-канал "Осторожно, Москва" пише, що горить покинута будівля на 1-му Боткінському проїзді в Москві. Площа пожежі уточнюється, відомостей про постраждалих не надходило.

"Раніше ЗМІ писали, що горить конструкторське бюро ОКБ "Сухого". У МНС нам спростували цю інформацію, сказавши, що будівля просто знаходиться поряд, але пожежі там нема", – сказано в дописі. 

Інші новини Росії

У РФ чоловік вчинив збройний напад на жінок. Зʼясувалося, що це колишній ув'язнений, який пішов на війну проти України, який втік з фронту. Відомо, що одна з жінок дістала поранення.

Раніше партизани повідомляли про диверсію в Московській області РФ. У місті Клин було знищено "Ливень" – це станція супутникового зв'язку. Зазначалося, що станція знаходилася в місці дислокації 584-го гвардійського зенітного ракетного полку (військова частина 62845). 

Вас також можуть зацікавити новини: