Росіяни не задоволені таким рішенням / фото ua.depositphotos.com

У Росії вигадали нові обмеження і тепер можуть заблокувати дзвінки з-за кордону. Там вважають, що такі заходи мають захистити росіян від іноземних шахраїв, зокрема з України, повідомляє один із сайтів бойовиків. 

Як відомо, Роскомнагляд розглядає таку можливість, щоб "захистити абонентів від іноземних шахраїв, оскільки наразі фіксується багаторазове зростання фішингових дзвінків, зокрема з України". Однак, вийти на зв'язок із цивілізованим світом їм все ж дозволять, адже коли таке блокування запроводять, росіянам дадуть вибір: приймати чи не приймати закордонні дзвінки, обмежити себе від усіх викликів з інших країн чи спілкуватися з абонентами, які живуть за кордоном, зі списку своїх контактів. 

Таке рішення одразу викликало незадоволення і багато "експертів" обурилися щодо цього, адже "блокування спам-дзвінків з-за кордону може створити труднощі для бізнесу, який працює з організаціями з країн СНД, Азії та Африки". А також викличе труднощі  з реєстрацією в іноземних сервісах та додатках, таких як Telegram.

Відео дня

Інформаційні аналітики країни-окупанта стверджують, що через такі нововведення можливі проблеми для організацій, які мають інфраструктуру за межами РФ, тому для цього потрібна великі кількість кваліфікованого персоналу, якого немає. 

Інші дивні новини "русского мира"

Як писав УНІАН, у Москві двоє медсестер написали "ГУР" на пам'ятнику Жукову. Обидвох жінок миттєво затримали, але їхні рідні стверджують, що ними керували шахраї, адже самі жінки  "ніколи б не зважилися на такий вчинок". 

Крім того, УНІАН розповідав, що ФСБ вбила військового РФ, бо вважала його пособником "Ісламської держави". Силовики нібито десь отримали секретну інформацію, що чоловік планував проти них теракт і були змушені його затримати. 

Вас також можуть зацікавити новини: