Розпіарені танки Т-14 "Армата" легко знищити, зазначив експерт / скріншот

Засліпити, знерухомити і знищити російський танк Т-14 "Армата", який окупанти називають "таким, що не має аналогів у світі", можна банальним пострілом з РПГ-7 або FPV дроном. Такий висновок зробив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко після побаченого.

"А "король"- то, голий! Хоча, ми і так завжди про це знали. Загалом, у відкритих джерелах зараз поширюється ось цей кадр, на якому зображений танк Т-14 "Армата" без верхніх панелей вежі. І знаєте, що? Це повний абзац! "Такий, що не має аналогів у світі", танк - повний абзац! Поясню. Річ у тім, що всі ті прилади, які ви можете зараз спостерігати, - оптика, радар, комплекс всіляких датчиків і життєво-важливих систем. Це все винесено назовні у найбільш уразливих бічних проекціях вежі!" - зазначив експерт.

За його словами, це навіть не глухий кут російського танкобудування, а його деградація: "Я вже давно пишу про Т-14 "Армата", регулярно помічаючи її недоліки і відзначаючи слабкі сторони, але те, що я побачив сьогодні...".

Відео дня

"Коли ці дятли наприкінці 1980-х вирішили провести глибоку модернізацію Т-72Б, у них вийшов дефективний Т-90. Вони примудрилися споганити навіть той заділ, який їм залишився від СРСР. Коли вони взагалі спробували створити новий танк за проектами, що дісталися від СРСР, у них вийшло цілковите убозтво - "Армата", - додав Коваленко.

Чи були танки Т-14 "Армата" в Україні - що повідомлялося

Нагадаємо, Росія так і не представила жодних доказів застосування танків "Армата" на війні проти України, писало німецьке видання Bіld.

Російське державне інформагентство ТАСС з посиланням на джерело в оборонно-промисловому комплексі РФ повідомило, що нібито кілька танків Т-14 "Армата" брали участь у бою на півдні України. Однак ніяких доказів застосування самого розпіареного російського танка так і не було представлено. Російська пропаганда активно розхвалювала "Армату" протягом кількох останніх років, а сам танк неодноразово показували на військових парадах.

Вас також можуть зацікавити новини: