На тілі Максима Марцинкевича є сліди тортур / фото the-flow

Батько російського неонациста Максима Марцинкевича на прізвисько «Тесак» заявив, що відмовляється вірити в самогубство сина.

Читайте також"Я вже не я": опубліковано останній лист російського неонациста "Тесака" перед смертю (фото)Як пише Gazeta.ru, за словами адвоката Євгена Горошка, родичам «Тесака» видали його тіло, щоб вони змогли проститися із загиблим:

«Були в морзі, родичі попрощалися з сином. Зараз тіло буде відправлено на батьківщину. Тіло буде відправлено в найближчі день-два».

Батько загиблого Сергій Марцинкевич сказав, що на тілі сина видно сліди тортур:

«Це було реальне вбивство. На ньому сліди тортур, вирвані два нігті на ногах, є сліди уколу».

Зазначається, що тіло Марцинкевича два дні не видавали родичам. Співробітники моргу то посилалися на карантинні заходи, то говорили про брак підписів на документах родичів загиблого.

Смерть «Тесака»: що відомо

У середу, 16 вересня, стало відомо про смерть Марцинкевича в СІЗО. Його тіло знайшли в одиночній камері, де він перебував тимчасово для подальшого пересилання до Москви. Його везли до столиці для явки з повинною у новій справі, пояснив один з його адвокатів Іван Сидоров.

За словами Олексія Михальчика, іншого адвоката Марцинкевича, його катували протягом останніх трьох місяців. «Тесак» нібито розповідав йому про тортури, метою яких було домогтися від нього визнання у вбивствах, скоєних у Москві в 90-х.

Хто такий «Тесак»

  • Вперше «Тесак» став відомий як лідер міжрегіонального відділення неонацистської молодіжної організації «Формат 18».
  • Після цього він став співзасновником і громадського руху «Перебудова». Найпопулярніший проект цього руху «Окупай-педофіляй», метою якого була боротьба з педофілами.
  • Проти «Тесака» було порушено чотири кримінальні справи.
  • У грудні 2018 року «Тесака» засудили до 10 років колонії суворого режиму за напади на людей під приводом боротьби з наркоторгівлею. Через рік вирок Марцинкевичу переглянули та вид виправної установи змінили на колонію загального режиму. У жовтні 2014 року Тесак заявляв, що не збирається кінчати життя самогубством.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram