Кива стверджує, що він неодноразово говорив, що буде підрив Запорізької АЕС / фото УНІАН

Зрадник Ілля Кива, який втік до РФ, вибухнув маячнею про можливий підрив Запорізької АЕС і почав нагнітати істерику, готуючи громадську думку РФ до того, що окупанти підірвуть Запорізьку АЕС.

"Насправді цей план знищення лівобережної України у Зеленського вже лежить рік на столі і зараз почалась активна фаза його реалізації. План узгоджено. Це тактика англо-саксів, випалена земля, знищене населення. Все те, що ми отримуємо, має бути понівечене і знищене та вкрите радіаційним попелом", - сказав він.

Кива стверджує, що він неодноразово говорив, що буде підрив Запорізької АЕС.

"Вони підірвали Каховську ГЕС і це був даний старт злочинного терористичного плану, який несе загрозу сотням тисяч людей і відгукнеться через кілька десятиліть. Буде і Київська ГЕС, буде і Чорнобильська АЕС, все це буде реалізовано в той момент, коли дійсно буде повністю провалено контрнаступ, який так було розпіарено. Вони повинні зробити прорив на ЗАЕС, там закласти і підірвати. Звинувачення ляжуть на РФ, але це нікого не цікавить. Підірвуть також, щоб нашкодити і білорусам Чорнобильську АЕС", - сказав зрадник.   

Ситуація навколо Запорізької АЕС - деталі

ГУР заявило, що до 5 липня працівники "Росатому" та їхні поплічники серед українців, які підписали контракти з окупантами, отримали вказівку покинути Запорізьку атомну електростанцію.

Спектр можливих аварій на Запорізькій АЕС величезний, один зі сценаріїв, до яких готується Україна, передбачає евакуацію населених пунктів.

Україна дізнається про можливу аварію на ЗАЕС через кілька годин після події, оскільки через росіян не має прямого доступу до радіаційного контролю.

Вас також можуть зацікавити новини: