"Барселона" з Мессі обіграла "МЮ" / REUTERS

У середу в Амстердамі і Манчестері відбулися матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

"Манчестер Юнайтед" приймав "Барселону" і поступився у першій чвертьфінальній грі - 0:1. Ключовий епізод зустрічі стався на 12-й хвилині: Мессі прийняв м'яч в штрафному майданчику господарів поля, навісив на Суареса, після удару якого м'яч рикошетом від захисника "МЮ" Шоу залетів у ворота - в підсумку після використання системи VAR був зарахований автогол. 0:1.

Ще до перерви знову в центрі уваги опинився Мессі, якому в одному з епізодів розбили ніс. Проте все для аргентинця обійшлося - лікарі зупинили кров, і Ліонель зміг продовжити зустріч.

У ігровий час, що залишився, голів забито не було - мінімальна перемога "Барси" з рахунком 1:0.

Матч "Аякса" і "Ювентуса" завершився внічию - 1:1. Рахунок наприкінці першого тайму відкрив Кріштіану Роналду - для нього це 125-й м'яч у Лізі чемпіонів, більше немає в жодного футболіста.

Втім, відразу після перерви "Аякс" зрівняв рахунок - відзначився Нерес. Нічия в першій грі дає непогані шанси на успіх за підсумками двох матчів як одній, так і іншій команді.