Каштру визнав повну перевагу Ман Сіті / фото: ФК Шахтар

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру прокоментував домашню поразку від "Манчестер Сіті" у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Фахівець дав коментар в ефірі телеканалу "Футбол 2".

"Розуміли, наскільки складно буде грати з "Ман Сіті". Нашою метою було не дозволяти розвивати супернику атаки в центрі, залишали їм вільні фланги. Хотіли проводити швидко свої атаки. Після 0:1 Мораєс міг забивати. У другому таймі знову був у нього момент.

Вчинили технічні помилки, особливо в моменті з третім голом. В обороні треба бути краще, суворіше. Такі моменти не трапляються в УПЛ. Сьогодні один заслужений переможець - "Ман Сіті", - констатував тренер.

При цьому Каштру знайшов привід похвалити гравців:

"З позитиву я б відзначив велику віддачу гравців, два моменти в першому таймі, та ще один у другому. Ці моменти дуже добре були розіграні. Ми показали непогану картинку команди, незважаючи на 0:3.

Засмутили вболівальників. Хотіли добитися хоча б нічиєї, але були малоефективні".

Наступний матч у групі C донеччани проведуть проти "Аталанти" на виїзді 1 жовтня.

УНІАН раніше опублікував всі результати ігрового дня Ліги чемпіонів 18 вересня.