Збірна України програла Естонії / фото: iihf.com

Збірна України з хокею у заключному матчі чемпіонату світу-2019 у дивізіоні 1В зустрічалася зі збірною Естонії.

Українські хокеїсти зазнали поразки в овертаймі з рахунком 3:4. Після першого періоду українці вели з рахунком 3:1, але не втримали свою перевагу.

У складі української збірної закинутими шайбами відзначилися Ігор Мережко, Віталій Лялька і Сергій Бабинець.

Україна здобула лише одну перемогу в турнірі і, набравши 4 очки, посіла п'яте місце з шести учасників.

Уникнути пониження в класі Україні вдалося ще до початку матчу з Естонією. У цьому "жовто-синім" допомогла збірна Румунії, яка в останньому турі обіграла збірну Нідерландів з рахунком 3:1. Саме нідерландці залишили дивізіон.

Румунська збірна посіла перше місце в групі і підвищилася в класі.

Як повідомляв УНІАН, в попередньому матчі Україна програла Румунії з рахунком 1:5.