Сюжет дня : Місцеві вибори в Україні 2020

Місцеві вибори в Україні 2020

На 25 жовтня 2020 року в Україні пройшли місцеві вибори. Вони запам'яталися рекордно низькою явкою - менше 37%.

На місцевих виборах, як і в минулі рази, обиратимуться мери міст, а також голови селищних і сільських рад.

Крім того, в цей день вперше пройдуть вибори в 1 439 об'єднаних територіальних громадах. Українці, за новим законодавством, ще обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад громад.

Вибори пройдуть у 24 областях України, крім окупованого Криму та окремих районів Луганської та Донецької областей. Зокрема, ЦВК визначила перелік територіальних громад Донецької та Луганської областей, в яких неможливо провести місцеві вибори у зв'язку з бойовими діями.

Одночасно з виборами проводиться загальнонаціональне опитування, ініційоване президентом Володимиром Зеленським. Кожному українцю пропонують відповісти на п'ять питань: чи підтримує він запровадження довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих масштабах, чи підтримує створення на Донбасі вільної економічної зони, чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300 осіб, чи підтримує легалізацію медичного канабісу для зменшення болю у тяжких хворих та чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

Новини про місцеві вибори в Україні 2020

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності