Сюжет дня: Е-декларації чиновників
 • Е-декларації чиновників

  Е-декларації чиновників

  З 1 вересня 2016 року в Україні запрацювала система е-декларування, яка зобов'язує чиновників, які займають відповідальні та особливо відповідальні посади, подати розширені електронні декларації протягом наступних 60 днів. В тому числі, тепер чиновники повинні подавати дані про наявні у них готівкові кошти.

  Втім, українські чиновники тягнули до останнього і почали масово подавати декларації лише наприкінця жовтня, через що система е-декларування почала давати збій.

  Другий етап е-декларування чиновників триває до 1 квітня 2017 року. Втім, і цього разу чиновники тягнули з поданням своєї фінансової звітності, а тому за кілька днів до завершення терміну подання декларацій сайт НАЗК знов обвалився.

  Тепер кожного року до 1 квітня українські чиновники мають звітувати, скільки грошей вони заробили за минулий рік і чим вони володіють. 2018-й не став виключенням.

  Останнє оновлення: 10.04.2018 15:27

Новини про е-декларації чиновників за 2017 рік

Стрічка новин
завантаження...
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності