Андрій Вербицький / скріншот

Волонтер Андрій Вербицький, який вижив після розстрілу російськими окупантами в Мотижині Київської області, розповів, як разом з другом Романом потрапив у полон і як їх жорстоко катували.

Історію волонтера опублікував проект "Очі" у Facebook.

"Прикинувся, що не дихаю, до Роми – а у нього череп прострелений"... Історія волонтера Андрія Вербицького, який вижив у Мотижині після розстрілу. У тілі п'ять наскрізних поранень, перелом ноги...", – йдеться у підписі до відео.

На опублікованому записі волонтер повідав, що вони з другом привезли волонтерську допомогу у Мотижин, коли російські окупанти їх зупинили та взяли у полон:

"Нас обшукали, забрали телефони... Закинули у багажник, зав'язали очі, ноги, руки та повезли...".

Спочатку їх помістили у люк та по черзі виводили катувати: били, випитуючи позиції українських військовослужбовців. На другий день, за словами волонтера, їх стали водити у ліс, де змушували копати собі могили.

Як зазначив Вербицький, 23 березня їх витягли з люка обох, повалили та почали бити по голові, по ліктях, по ногах, прострілювали руки та ноги, продовжуючи допитувати.

А після тортур окупанти завантажили волонтерів у БТР та повезли до річки на розстріл.

Нагадаємо, 2 квітня з'явилася інформація від Генштабу ЗСУ про остаточне звільнення всієї Київської області від російських окупантів.

Вас також можуть зацікавити новини: