Середа,
01 березня 2017

Наші спільноти

"Конспірація і жорсткий інструктаж": ЗМІ дізналися, як готують учасників "прямої лінії" з Путіним

«Пряма лінія" з президентом РФ Володимиром Путіним» пройде в четвер.

REUTERS
REUTERS

Підготовка до заходу йде давно, останнім часом адміністрація президента шукала людей, які могли запитувати, розповідають два співрозмовника, близьких до організаторів, пише РБК.

За їхніми словами, у вівторок майбутніх гостей студії, їх кілька сотень, зібрали в Підмосков'ї в одному з пансіонатів управління справами президента.

У Росії пройшли таємні навчання новоствореної Нацгвардії з розгону "московського майдану" (відео)

В пансіонаті відібраних для участі в прямій лінії людей організатори розділили на секції і прослухали, як вони можуть задавати питання. За результатами бесід з декількох сотень вибрали декілька десятків людей, які будуть спілкуватися з президентом. Хтось задасть свої питання, кому запропонували поставити запитання, заздалегідь підготовлені організаторами, випливає зі слів співрозмовників РБК. З відібраними людьми провели окрему репетицію. Іншим сказали, що вони будуть присутні у Гостинному дворі як масовка і не зможуть звернутися безпосередньо до Путіна, уточнює учасник заходу.

Путін нагородив ще одного загиблого у Сирії російського офіцера

Всі майбутні учасники прямої лінії пройшли жорсткий інструктаж, розповідає співрозмовник, близький до організаторів. Їм пояснили, що підняти руку можна не з метою поставити запитання главі держави, а щоб дати сигнал організаторам про наявність проблеми. У такому випадку до них підійдуть для вирішення проблем і не будуть направляти на них камеру. Крім цього, за словами співрозмовника, учасникам заборонили брати в руки мікрофон у дівчат - співробітниць ВДТРК, які будуть підносити його задати питання.

Гостям рекомендували нічого не розповідати про підготовку до прямої лінії, навіть своїм родичам.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку