У Кенії зупинили продаж російської вакцини / фото REUTERS

У Кенії приватна вакцинація від COVID-19 за допомогою російської вакцини "Спутник V" припинилася. Оскільки уряд країни заборонив компаніям купувати й поширювати препарат з Росії.

"Нам довелося зупинити продажі вакцини через директиву уряду", - сказав Bloomberg директор і власник компаній Harley’s Ltd і Unisel Pharma Ltd Рупен Гарія.

Читайте такожPolitico: Росія нав'язує країнам вакцину "Спутник V" через пропагандуУ березні його фірми отримали ліцензію від Ради з питань медикаментів і отрут Кенії на дистрибуцію "Спутник V" в африканській країні. Вони імпортували 75 тисяч доз. До урядової заборони кенійцям пропонували щеплення за ціною 70 доларів за дозу, що підтвердила одна з клінік в Найробі.

"Логістика зберігання вакцини дуже дорога", - сказав Гарія.

Секретар з охорони здоров'я Кенії Мутахі Кагве сказав, що імпорт й дистрибуція вакцин приватними компаніями відновиться, щойно уряд буде "впевнений у більшій прозорості й відповідальності всього процесу".

Єдина вакцина, яка зараз доступна в Кенії - це препарат, розроблений AstraZeneca, який продається під маркою Covishield. Минулого місяця країна отримала 1,12 мільйона доз, які будуть використані для імунізації медиків й старших людей. Близько 283 тисяч кенійців вже були вакциновані.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте новини світу і переклади зарубіжної преси на каналі УНІАН ІноЗМІ