Четвер,
28 липня 2016

Наші спільноти

Сирійські повстанці відвоювали місто в бойовиків ІД - BBC

Сирійські повстанці повідомили, що за допомогою повітряної підтримки міжнародної коаліції відбили у бойовиків екстремістської організації "Ісламська держава" місто Аш-Шададі на північному сході Сирії.

REUTERS
REUTERS

За словами представників одного з угрупувань сил опозиції, Сирійської демократичної армії, повстанці зуміли встановити контроль над містом і кількома селами в його околицях, передає BBC Україна.

Аш-Шададі вважається стратегічно важливим для бойовиків ІД логістичним центром. Через місто проходять підкріплення і постачання зброї в іракський Мосул і Ракку, де, як вважають, розташовується штаб-квартира "Ісламської держави".

Туреччина продовжує обстрілювати позиції курдів в Сирії (фото)

На думку базованої у Великобританії організації "Сирійський центр спостереження за дотриманням прав людини", втрата Аш-Шададі стане для бойовиків серйозним психологічним ударом.

Про початок операції з узяття Аш-Шададі сирійські повстанці оголосили в четвер. Тоді ж авіація міжнародної коаліції під проводом США почала масивні ракетно-бомбові удари по місту.

Генсек ООН звинуватив Росію і армію Сирії в порушенні гуманітарних операцій в Алеппо

Правозахисники стверджують, що частина ударів припала на райони, населені мирними жителями. Повідомлялося про загибель щонайменше 15 людей.

Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку