У що пограти у 2024 році: 10 маловідомих, але цікавих проєктів / фото Capcom

На другу половину 2024 року крупні та невеликі студії приготували безліч оригінальних тайтлів, ремейків і продовжень, на які чекає вся ігрова спільнота. Серед них – Silent Hill 2 Remake, Kingdom Come: Deliverance 2, нова Life is Strange і, звісно ж, STALKER 2.

Журналісти The Guardian розповіли про менш відомі ігри, що виходять цього року, які варто додати до списку очікуваних. Серед них немає високобюджетних ААА-тайтлів, але всі вони мають шанс стати головним сюрпризом і вашим особистим GOTY 2024.

  • Once Human (9 липня) – ринок уже переповнений "виживалками" у відкритому світі, але ця постапокаліптична епопея додає елемент хорору. Ігровий світ наповнений гротескними лавкрафтівськими монстрами, включно з величезними павуками з людським обличчям.

  • Flintlock: The Siege of Dawn (18 липня) – рольовий екшен у сетингу фентезі, який бере елементи з Bloodborne і перезапуску God of War, зберігаючи при цьому свою індивідуальність

  • Kunitsu-Gami: Path of the Goddess (19 липня) – незвичайна екшен-стратегія від Capcom. Ви керуєте воїном, який захищає жрицю, поки вона повільно танцює крізь японські гірські пейзажі, що кишать монстрами, очищаючи по ходу своє оточення. Вдень ви рятуєте людей і розміщуєте свої війська; вночі – нападаєте на монстрів, намагаючись убезпечити її.

  • Black Myth: Wukong (20 серпня) – китайський роман 16 століття "Подорож на Захід" став джерелом натхнення для створення незліченних аніме, фільмів і відеоігор, і це його остання адаптація: амбітний екшен з елементами RPG у стилі Souls, у якому гравці повинні битися з монстрами з китайського фольклору.

  • Phoenix Springs (16 вересня) – детективна гра в забутому жанрі "Point and click", у якій ви збираєте концепції та розмови, а не об'єкти, а інвентар – це інтелект-карта, а не бездонна валіза.

  • UFO 50 (18 вересня) – величезна збірка 8-бітних новинок від інді-ветеранів. Тут ви знайдете 50 ігор найрізноманітніших жанрів: одиночних, онлайнових, головоломок, рогаликів, платформерів тощо.

  • Slitterhead (8 листопада) – хорор від творця Silent Hill з музикою від композитора Silent Hill. Ранні кадри демонструють галони крові та шикарну естетику епохи PS2.

  • Wanderstop (без дати) – гра про управління чайною крамницею з упором на сюжет від творця The Stanley Parable. Ви будете обслуговувати клієнтів і вирощувати власні інгредієнти, але за маскою затишку і спокою ховається щось похмуре.

  • Neva (без дати) – студія, яка створила Gris, представляє ще одну барвисту й емоційну пригоду, цього разу про молоду дівчину та її вовка, які блукають прекрасним світом, що помирає.

  • Unknown 9: Awakening (без дати) – епічна фентезійна пригода з акцентом на сюжет про дівчинку з Індії, яка має доступ до таємничого виміру і надприродних здібностей і тим самим привертає увагу злого таємного товариства. Гру описують як суміш Dishonored і The Darkness.

Вас також можуть зацікавити новини: