God of War Ragnarok вийде на ПК 19 вересня / фото Sony

Компанія Sony офіційно підтвердила, що God of War Ragnarok стане їхньою наступною грою, портованою на ПК. Продовження знаменитого екшену від студії Santa Monica надійде в продаж 19 вересня.

Серед особливостей ПК-версії називають наступне:

  • Необмежений фреймрейт.
  • Підтримку технологій DLSS 3.7, AMD FSR 3.1 і Intel XeSS 1.3.
  • Підтримка роздільної здатності 4K і екранів формату 21:9 і 32:9.
  • Безкоштовний додаток-рогалик "Вальгалла" включено в ПК-порт.

Не забули і про обов'язковий акаунт у PSN. Згідно з інформацією в блозі PlayStation, God of War Ragnarok для ПК вимагатиме акаунт PlayStation Network. Sony так уже вчинила з Helldivers 2 і Ghost of Tsushima.

God of War Ragnarok – це продовження God of War 2018 року, м'якого перезапуску серії в антуражі скандинавської міфології. За сюжетом сиквела головний герой Кратос і його змужнілий син Атрей повинні запобігти Рагнареку – загибелі богів і всього сущого.

Корпорація Sony останніми роками активно освоює ПК-ринок, випускаючи на цій платформі свої ексклюзиви. Раніше цього року вже встигли вийти Horizon Forbidden West і Ghost of Tsushima – обидві гри залучили велику кількість гравців і показали хороші продажі.

За чутками, слідом за God of War Ragnarok на ПК вийдуть Demon's Souls, Turismo 7 і Marvel's Spider-Man 2. Ще в Sony нібито обговорюють можливість перенесення на ПК і більш ранніх своїх ексклюзивів, наприклад, Infamous: Second Son.

Вас також можуть зацікавити новини: