Акція "Заслужена нагорода" стартує в World of Tanks 26 листопада / фото wargaming.net

Компанія Wargaming запускає акцію "Заслужена нагорода", в межах якої 160 мільйонів користувачів командної ММО-гри World of Tanks, включаючи 8 мільйонів українських геймерів, отримають подарунки.

Читайте такожWorld of Tanks з'явилася на PS5 та Xbox Series X

Внутрішньоігрові нагороди "танкісти" отримають пропорційно проведеному часу в грі. Чим раніше зареєструвався користувач, тим більше приємних подарунків з'явиться у нього в ангарі, повідомили у Wargaming.

Роздача подарунків почнеться з 26 листопада для всіх, хто зайде у World of Tanks.

Серед подарунків будуть:

  • Кредити;
  • Медалі;
  • Елементи кастомізації;
  • Унікальні декалі та стилі;
  • Новий американський легкий танк VI рівня M24E2 Super Chaffee;

Новачкам теж дістануться бонуси. Всім, хто зареєструється у World of Tanks до 26 листопада дадуть дні преміум-аккаунта, п'ятикратні бонуси до досвіду і особливий святковий подарунок.

"Заслужена нагорода — наш спосіб подякувати гравцям за те, що вони з нами весь цей час. Цього року ми вручимо гравцям мільйони танків, а також нарахуємо їм 168539 років преміум-аккаунта, щоб вони могли заробляти більше досвіду і кредитів після кожного бою", — говорить глобальний паблішинг-директор World of Tanks Максим Чувалов.

Розробники розповіли, що з 8 мільйонів українських користувачів 56% грають у World of Tanks вже понад 5 років.

Нагадаємо, цього року грі World of Tanks виповнилося 10 років. Наступного місяця, 12 грудня, розробники проведуть "Стрім року", де відбудеться анонс яскравих новинок, нової техніки та планів на 2021 рік.

Підписуйтесь на канал УНІАН Ігри в Telegram