В МЗС повідомили про нове викрадення українця / REUTERS

У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що біля берегів Екваторіальної Гвінеї пірати напали на судно і викрали українця-члена екіпажу.

Читайте такожБіля берегів Африки пірати взяли в полон українських моряків

Як повідомив у коментарі УНІАН директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, сьогодні отримана інформація про те, що поблизу порту Малабо (Екваторіальна Гвінея) здійснено піратський напад на судно RIO MITONG (прапор Коморських Островів, судновласник бельгійська компанія SMART S&P SA, оператор судна – ITS INTERNATIONAL TRADE).

«За попередньою інформацією, в результаті нападу захоплено та вивезено у невідомому напрямі одного громадянина України – члена екіпажу судна», - поінформував Погорельцев.

Наразі посольство України в Бельгії встановлює контакт з компаніями судновласником та оператором судна щодо перевірки зазначеної інформації та з’ясування обставин справи.

Посольства України в Сенегалі (відповідає за Екваторіальну Гвінею) та Нігерії (найближча дипломатична установа до місця події) звернулися до місцевих компетентних органів з метою підтвердження факту захоплення громадянина України.

Справа перебуває на контролі причетних закордонних дипломатичних установ України та Департаменту консульської служби МЗС.

У квітні повідомлялось, що біля берегів Беніну пірати напали на судно і викрали українця. Посольство України в Нігерії (відповідає за Бенін) звернулося до бенінських компетентних органів для підтвердження факту захоплення українця.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram