Влада побоюється, чо кількість жертв землетрусу ще зросте / скріншот з відео

Кількість загиблих у Туреччині в результаті землетрусу перевищила 900 людей. Про це повідомляє агентство Анадолу. Як повідомляється, ВС Туреччини відкрили "повітряний коридор допомоги" в зону лиха.

Ще тисячі людей отримали поранення. Десятки людей все ще перебувають під завалами, і очікується, що кількість загиблих зросте. Рятувальні роботи тривають.

За даними The watchers, на даний момент повідомляється, що в результаті землетрусу обвалилося 1170 будівель. Замок Газіантеп, побудований понад 2200 років, також обвалився під час землетрусу.

Відео дня

Тим часом Міністерство закордонних справ встановлює можливу наявність українських громадян серед постраждалих внаслідок потужного землетрусу в Туреччині. Про це прес-секретар МЗС Олег Ніколенко повідомив у Facebook.

Дипломат зазначив, що вранці на південному сході Туреччини, в Газіантепі і Кахраманмараші стався потужний землетрус магнітудою 7,4. Зокрема, постраждав ряд сусідніх міст, загинули і отримали поранення сотні людей, зруйновані сотні будинків.

"Посольство України в Туреччині взаємодіє з турецькою владою, перевіряє наявність українських громадян серед постраждалих", - повідомив Ніколенко.

У зв'язку з цим для допомоги українцям в Туреччині на базі посольства відкриті дві "гарячі лінії": +90 539 550 98 98 і +90 312 442 15 93.

Крім того, родичі в Україні можуть також звертатися на "гарячу лінію" МЗС: +380 44 238 15 88.

Землетрус у Туреччині і Сирії сьогодні: що відомо

Як повідомляв Погода УНІАН, сильний землетрус магнітудою 7,8 стався в прикордонному районі Туреччини і Сирії.

Були зареєстровані численні афтершоки від помірних до дуже сильних.

Це найсильніший землетрус в Туреччині з 1939 року і другий за силою після землетрусу в Північній Анатолії магнітудою 7,8-8 в 1668 році.

Епіцентр знаходився приблизно в 26,2 км на схід від Нурдаги. Оціночні економічні втрати становлять 0-2% ВВП Туреччини.

Вас також можуть зацікавити новини: