Руслан Рябошапка передав справу Матіоса до Міноборони для проходження військової служби екс-військовим прокурором / УНІАН

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення Анатолія Матіоса з посади головного військового прокурора.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, керуючись законом про прокуратуру, положенням про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України, а також на підставі листа міністра оборони від 2 вересня Рябошапка підписав наказ про звільнення Матіоса з посади заступника генерального прокурора – головного військового прокурора.

Читайте такожУ Зеленського не бачать необхідності в існуванні військової прокуратури

Відео дня

Крім того, цим наказом його виключено зі списків особового складу Генеральної прокуратури України та направлено у розпорядження Міністерства оборони України для розв'язання питання щодо подальшого проходження військової служби.

Як повідомляв УНІАН, Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури заявило у Facebook, що Юрій Луценко перед своїм звільненням з посади генпрокурора 29 серпня позбавив слідчих цього управління повноважень розслідувати 20 справ та призначив Матіоса курувати роботу управління.