Експерти прогнозують застосування брудних технологій з боку влади на парламентських виборах 2012 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати експертного опитування Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва, презентовані на прес-конференції.

Головною тенденцією в політичному житті країни в 2012 році експерти назвали боротьбу напередодні та під час парламентських виборів, яка, на їхню думку, проходитиме із застосуванням брудних технологій з боку влади. Крім того, експерти вкотре прогнозують зростання протестних настроїв населення, загострення конфліктів усередині владної команди та подальше згортання демократії.

Серед основних тенденцій економічного життя країни в 2012 році експерти виокремили загострення кризових явищ в економіці, девальвацію гривні та посилення тиску на малий і середній бізнес. Експерти також висловили припущення стосовно посилення залежності України від зовнішньополітичної кон’юнктури, зростання рівня інфляції та подальшого переділу власності.

Украй негативними, на думку експертів, будуть і тенденції в міжнародних відносинах України в 2012 році. Вони, зокрема, зазначили, що наступного року посилиться тиск Росії на Україну, поглибиться міжнародна ізоляція України та погіршаться відносини України з ЄС. При цьому, на переконання експертів, Україна й надалі намагатиметься вести багатовекторну політику.

Опитування було проведене 12-23 грудня. Його метою було з’ясувати думки експертів щодо основних підсумків 2011 року для України та прогнозів на наступний рік. Усього було опитано 61 експерта.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram