В академії під Санкт-Петербургом загадково загинули троє курсантів / фото ua.depositphotos.com

На навчальній базі Військової академії зв'язку імені Будьонного в місті Сертолово під Санкт-Петербургом загадково загинули троє курсантів. Перед смертю у них пішла піна з рота.

Такою інформацією поділився Telegram-канал Baza. Загинули військові Михайло Д., Азамат Г. і Кантемир М. Їхні прізвища відкрито не розголошуються. Всі вони проходили службу за контрактом.

Перед смертю курсанти були у звільненні, але повернулися на шикування ввечері 26 березня. Вони лягли спати, а близько 7 ранку стан військових різко погіршився.

Відео дня

У всіх трьох пішла піна з рота і спостерігалися ознаки епілептичного нападу. Жодного з них врятувати не вдалося. Наразі триває офіційне розслідування загибелі курсантів. Причини смерті на поточний момент невідомі.

Загибель окупантів у Росії

Минулого тижня в РФ побили рашиста-"добровольця", який повернувся з війни. У цьому брали участь і члени правоохоронних органів. Окупант помер через два тижні від отриманих травм.

В середині березня в селищі Кікнур був убитий 25-річний рашист Данило Разумов. Він вступив у конфлікт зі злочинцями, які прив'язали солдата до машини і катали дорогою, здерши всю шкіру зі спини.

А наприкінці минулого року мобілізований у стані алкогольного сп'яніння до смерті побив свого командира.

Вас також можуть зацікавити новини: