На росТБ шокували "прогнозами" екстрасенсів щодо війни / REUTERS

Російські пропагандисти залучили до зомбування свого населення "важку артилерію": екстрасенсів, тарологів та конспірологів. "Експерти" у прямому ефірі федерального каналу переконували росіян, що їхня країна стане "оазисом світла", а України не буде.

"Еліту" світу російського шарлатанства до себе на програму запросив телеведучий Андрій Малахов. Усі вони взялися прогнозувати "неминучу перемогу Росії" та "розвал України".

За версією екстрасенсів, магів і тарологів, Україна програє війну, втратить свій суверенітет, а Захід "розвалиться". Все це станеться впродовж найближчих років. Водночас Росія стане чи не найуспішнішою країною світу протягом трьох років.

Відео дня

"Не так усе буде погано. Десь із квітня стан справ у Зеленського критичний. Це перемога, ми дуже довго і нудно йдемо, але в результаті отримуємо саме ту довгоочікувану перемогу. Бачиться якийсь розвал Заходу наприкінці 2023-2024 року. Україна у тому вигляді, яку ми її знаємо, більше існувати не буде, це останній президент цієї країни. У 2025 році Росія стане оазисом світла, всі прагнутимуть потрапити сюди, але не кожному це буде дано", – заявили "експерти" Малахова.

Свої "прогнози" російські шарлатани пояснюють "відчуттями". Втім, ці заяви більше схожі на мрії, яким не судилося збутися. 

Війна в Україні та російська пропаганда

Російська пропаганда почала активніше зомбувати росіян від початку повномаштабного вторгненням РФ в Україну. Протягом перших місяців повномасштабної війни російська пропаганда пояснювала вторгнення в Україну термінами "демілітаризація" та "денацифікація". Однак останній не прижився, оскільки росіяни його не розуміли. 

Брехню пропагандистів курує Кремль. Нещодавно російським пропагандистам видали нові методички з метою мінімізації негативних настроїв серед мобілізованих. ЗСУ рекомендують називати "бойовиками" та "збройними формуваннями", а мобілізованих заборонено називати "мобіками".

Вас також можуть зацікавити новини: