Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Обсяг піратського програмного забезпечення в Україні становить понад 80% - дослідження

Обсяг неліцензійного програмного забезпечення (ПЗ), яке нелегально використовується в Україні, становить близько 82%, що є основною причиною хакерських атак на комп'ютери користувачів.

компьютер / gx.net.ua
Більше 80% ПЗ в Україні - не ліцензовано / gx.net.ua

Про це повідомляється в аналітичному дослідженні міжнародної асоціації BSA.

«Згідно з опитуванням, в Україні 82% програмного забезпечення, встановленого на комп'ютерах, не ліцензовано належним чином. Так, відбулося зниження обсягів (піратського ПО - УНІАН) на 1% порівняно з попереднім дослідженням BSA у 2013 році», - йдеться в повідомленні.

Google спростував інформацію про кількість запитуваних Android Auto даних

В цілому, згідно з даними аналітиків, до 2015 року обсяг неліцензійного ПО в світі склав 39%, що на 4 п.п. менше результатів минулого дослідження в 2013 році. Зокрема, зазначається, що найбільший рівень використання піратського ПЗ спостерігався в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (61%), а найменший – у Північній Америці (17%). В Європі цей показник коливається від 28% до 58%.

Як повідомляв УНІАН, на початку травня 2016 року офіс Торгового представництва США в оприлюдненому щорічному звіті щодо рівня захищеності прав інтелектуальної власності в світі Special 301 Report відзначив недостатній рівень захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Україна, як і в минулому році, опинилася в групі з 11 країн в так званому списку Priority Watch List (Пріоритетний список спостереження). Країнам цієї групи рекомендується вжити активних заходів для боротьби з «піратством». В цю групу, крім України, увійшли Китай, Аргентина, Чилі, Росія та ін.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку