Архієпископ Олексій заявив, що на Великдень храми їхньої церкви будуть проводити богослужіння / voznesensk.church.ua

Архієпископ Вознесенський і Первомайський Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Олексій у своєму зверненні заявив, що Пасхальне нічне богослужіння буде проводитися, попри карантинні обмеження.

Читайте такожПричащали з однієї ложечки: у Дніпрі біля храму вирили траншею (фото)Відповідне звернення священнослужителя опубліковано на офіційному сайті єпархії.

У ньому говориться, що храми будуть відкриті, відповідно до статутів церкви, і «кожен охочий зможе приступити до Таїнств Покаяння та Євхаристії». При цьому архієпископ закликав виконувати вимоги і норми, встановлені Міністерством охорони здоров'я».

Відео дня

На думку священнослужителя, «хвороби та стихійні лиха є наслідком гріховного життя людини».

«Наполегливе прохання: категорично утриматися від перегляду телевізора, який нагнітає обстановку і вводить у відчай людей, підриваючи тим самим психічне здоров'я населення, а також обмежити себе в інтернет-просторі. Зокрема – в соціальних мережах, які теж є розповсюджувачами неправдивої та негативної інформації, яка приводить людей до відчаю і шкодить як духовному, так і фізичному здоров'ю, – говориться у зверненні. – Пам'ятай, що ворота пекла не здолають церкву».

Раніше УНІАН повідомляв, як в Чернівецькій області інфікований коронавірусом священник відмовився лікуватися і збирається проводити служби.