Військовий вважає, що український ОПК може стати затребуваним у світі/ фото Генштаб ЗСУ

Командир екіпажу БпЛА Роман Сініцин розповів про те, як іноземні компанії намагаються переманити українських військових до себе. 

"Ми отримували один засіб європейського виробника і проходили навчання на 2-3 тижні в одній з європейських країн. У нас є один дуже хороший пілот, він з перших операторвів "Лелеки", літав у 2016 році. Його відразу хантили там – зарплата, все, лишайся… Ми їм в десятки разів можемо більше розповісти про тактику застосування їхніх же засобів - що треба змінити, що не працює, що працює не так", – розповів Сініцин в етері на "Армія TV".

Він також додав, що український ОПК може стати затребуваним у світі, оскільки якість зразків перевіряється на практиці.

Відео дня

"Ми використовуємо певні засоби іноземного виробництва, але саме в ніші розвідувальних БПЛА, оперативно-тактичних, я думаю, що немає аналогів (Україні, – УНІАН) по співвідношенню ціни та якості… Наші дрони, наш ОПК – як державний, так і приватний – топ і постійно розвивається, адже є прямий доступ до поля бою, до досвіду, який на ньому отримують", – додав Сініцин.

Український ОПК - останні новини

Журналісти The Wall Street Journal зазначили, що наразі український ОПК виробляє більше зброї, ніж будь-коли, але навіть попри це, допомога від союзників лишається критично важливою для України.

Журналісти зазначають, що на початку повномасштабної війни Україна мала лише один прототип САУ "Богдана". Зараз же Київ виробляє більше артилерійських снарядів, ніж усі країни НАТО разом узяті.

Вас також можуть зацікавити новини: