Порту - Рома - 3:1 / REUTERS

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Порту» приймав «Рому». Зустріч команд відбулася на стадіоні «Драгау» в Порту і завершилася в додатковий час з рахунком 3:1 на користь господарів.

Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Рахунок у матчі відкрив бразильський нападник «Порту» Тікіньо, який відправив м'яч у ворота римлян на 26-й хвилині. Гол через 11 хвилин з пенальті забив капітан «Роми» Даніеле Де Россі. На початку другого тайму Мусу Марега після пасу Хесуса Корони вивів господарів вперед. Наприкінці додаткового часу головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота «Роми», який реалізував захисник «Порту» Алекс Теллес.

Нагадаємо, перша зустріч команд в Римі завершилася з рахунком 2:1 на користь підопічних Еусебіо Ді Франческо. Таким чином, «Порту» проходить в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, а «Рома» завершує свій виступ у турнірі.