Наступ окупантів триває / колаж УНІАН, фото Вікіпедія, скріншот DeepState

Російські пропагандисти заявляють про те, що їхня армія увійшла в перше село на Дніпропетровщині. Йдеться про Дачне. Для цього вони навіть прикріплюють відео, на яких зі своїми прапорами в якихось бліндажах і біля якихось будинків.

Однак Генеральний штаб ЗСУ у Facebook спростовує цю інформацію. Інформація пропагандистів про те, що село "повністю захоплено", не відповідає дійсності. Вони змогли сфотографуватися в Дачному з російською "триколорною ганчіркою", але були ліквідовані. Ті російські групи, яким вдається зайти до регіону, знищуються або потрапляють до полону. 

"Ворог не має успіху в досягненні цієї демонстраційної цілі [спроб перетнути адміністративну межу Донецької і Дніпропетровської областей], хоч скільки вчиняє "м’ясних штурмів" силами малих піхотних груп та ДРГ", - сказано у повідомленні.

Відео дня

За даними Генштабу, в одному з наступних штурмів двом російським військовослужбовцям пощастило більше: вони залишилися живими та потрапили вполон до бригади морської піхоти ВМС ЗС України, поповнивши обмінний фонд. А Дачне й надалі залишається під контролем Сил оборони України.

Інші новини про бойові дії в межах Дніпропетровської області

Раніше УНІАН повідомляв, що Росія продовжує штурмові дії з ранку до ночі, не полишаючи надії вийти на адмінмежі з Дніпропетровською областю. "На деяких підступах противник має певні успіхи", - сказав командир батальйону безпілотних систем 72-ї ОМБр.

Крім того, відомо, що російські окупанти наступають на Дніпропетровську область із трьох напрямків. Атаки ведуться зі сходу, південного сходу і півдня в напрямку Новопавлівки.

Вас також можуть зацікавити новини: