Слід відразу ж зауважити, що сьогодні мова йде не просто про брудну, а про дуже брудну ядерну бомбу - інших в Україні не тримають, а цю Зеленський ще й вимазав додатковим шаром бруду особисто, ще й плюнув зверху. Однак навіть найбрудніша мати всіх брудних бомб не йде ні в яке порівняння з іншими провокаціями, які Київ приготував для мирно сплячої Москви і вже реалізує щосили.

"Алло, це квартира Зайцевих? Україна скоро підірве брудну бомбу і скаже, що це ви, товаришу Зайцев, не брешіть, що вас немає вдома, я ж бачу, що з трубки вуха стирчать, бігом у військкомат, ніколи пояснювати!"

До самого ранку не змовкали телефони в будинках москвичів: закінчивши міжнародний ядерний обдзвін, міністр так званої оборони Сергій Шойгу, за чутками, перейшов на поквартирний: "Алло, це квартира Зайцевих? Україна скоро підірве брудну бомбу і скаже, що це ви, товаришу Зайцев, не брешіть, що вас немає вдома, я ж бачу, що з трубки вуха стирчать, бігом у військкомат, ніколи пояснювати!". Та й як таке взагалі поясниш? Адже це тільки в фашиствуючу голову Криворізького Чудовиська могла прийти ідея знищити брудною ядерною бомбою Київ, щоб НАТО у відповідь знищило Москву, а потім застрелитися, щоб НАТО застрелило Путіна, залишилося тільки придумати, де взяти брудну ядерну бомбу, але що тут думати - береш чисту ядерну бомбу і ретельно вимазуєш, вже для цього в України є всі можливості, дуже вже вона набила руку у всіляких брудних штуках.

Відео дня

Так, українські карателі широко використовують проти російських визвольних військ таку провокацію, як брудний унітаз. Краде російський витязь такий унітаз, сідає на нього, спрацьовує вмонтований всередину капкан, і яйки чик-чик, попаболь, гангрена, ампутація, смерть. У таких випадках прийнято заперечувати, що російські витязі, мовляв, взагалі не знають, як користуватися унітазом, але це не має ніякого значення, тому що при вигляді красивої речі вони завжди повинні помітити її своєю млявістю, це закладено в них самою російською природою. Але набагато страшніше, коли воїн-визволитель відправляє такий унітаз поштою додому, і починають гинути невинні цивільні люди в тилу - але хіба хвилюють дитячі смерті кровожерливих і хитрих карателів київської хунти? Одній жінці прийшла від чоловіка з українського фронту брудна пральна машинка, ну вона відмила її, лягла спати, а на ранок її в тій пралці мертву знайшли, а ще одна жінка з села Тютькіно вирішила покористуватися брудним укропским блендером, розірвала собі там все, і від неї чоловік пішов, а потім в Іркутське Ново-Леніно сержант Манду-Узрєєв прислав для родичів посилку з клеєм, здобутим в бою під Куп'янськом, і взяли той брудний клей з собою в політ два російських льотчика ікону у кабіні приклеїти, нюхнули, помолившись, та й був сердешним з тим клеєм зі святими упокой...

Під Донецьком був поранений знаменитий російський военкор Семен Пегов. Спочатку ніхто нічого не запідозрив - ну, тусив з Пушиліним, потім поїхав до пацанів з батальйону "Сомалі", забухали, хтось по п'яні від'їв у Семена шматок ноги, звичайна історія, це Донецьк, але не тут-то було: виявилося, що Семен наступив на брудну укропскую противодитячу міну "лепесток", що реагує на Достоєвського, а Семен якраз йшов по нужді і прихопив з собою пару листочків з повного зібрання творів...

Брудна провокація українських карателів знову вдалася. Нова чума крокує по Росії.

В цей же час було видіння цирозному старцю Охлобистіну, що у Львові на станції метро "Львівська копальня москалів" нацисти спустили на воду брудні морські міни, щоб вони сплавилися по підземній річці до Києва, впали в Дніпро на місцевій станції метро "Троєщина" і вже звідти безперешкодно допливли до Каховської ГЕС, щоб нарешті брудно підірвати її, поки Охлобистін не кинув ядерну бомбу.

Курганська область атакована українськими біолабораторіями. У місцевому лісі почалася загадкова епідемія серед косуль - тварини ходять по колу, б'ються в конвульсіях, у них з рота тече піна. На перший погляд, типовий наслідок співжиття з кадирівцями, які повернулися на побивку з фронтів, але результати аналізів, взятих у козуль і їх бородатих партнерів, показали вівцевий грип, але ж всі знають, в чиїх таємних лабораторіях розробляється вівцевий грип. І треба ж було такому статися, що якраз днями воїни Рамзана прозвітували про захоплення секретної української вівцеферми "яку не могли взяти аж з 2014 року"...

Тепер уже ясно, що краще б вони її не брали, особливо тамтешніх овець, але, на жаль, все вже сталося. Брудна провокація українських карателів знову вдалася. Нова чума крокує по Росії. Пора підривати життєдайну ядерну бомбу, поки її не підірвали солдати НАТО. І не питайте, по кому дзвонить телефон Шойгу, він і сам цього не знає.

Василь Рибніков