Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

У Євросоюзі нові санкції проти РФ "великого ентузіазму" не викличуть, потрібно зберегти чинні - МЗС Литви

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс переконаний, що пропозиції запровадити нові санкції проти Росії не знайдуть підтримки у Європейському Союзі і вважає за необхідне утримувати єдність навколо вже введених.

Лінас Линкявичус / facebook.com/TSPMI
Лінас Линкявичус / facebook.com/TSPMI

Таку думку він висловив сьогодні у Брюсселі під час конференції, присвяченій ініціативі «Східне партнерство», передає власний кореспондент УНІАН.

В Раді ініціюватимуть розширення санкцій проти Росії

"Хтось говорить, давайте додамо більше санкцій. Але великого ентузіазму це не викличе. Тому давайте тримати те, що у нас є. Ми повинні бути послідовними, і ми повинні зрозуміти, хто саме має проявити ініціативу щось змінити", - сказав Лінкявічюс.

Глава литовського МЗС зазначив, що санкції є єдиним інструментом, який використовує ЄС.

"Якщо ми відійдемо від них, це означатиме, що ми відступаємо. І це не найкраще рішення... Важливо бути єдиними, консолідованими, що ми поки що могли зробити - ми були здатні ухвалювати рішення, що не завжди було легко, і я сподіваюся, що ми зможемо це робити і в майбутньому", - наголосив він.

При цьому Лінкявічюс вважає, що це не ЄС «повинен нормалізувати відносини з Росією, а Росія повинна нормалізувати відносини» з Європою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку