Субота,
30 липня 2016

Наші спільноти

Скандальний глава департаменту Нацполіції висловив ставлення до геїв цитатою з Біблії, що закликає до їх вбивства

Начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Ілля Кива вважає, що гомосексуалісти мають бути "скарані на смерть".

Фото УНИАН
Кива вважає, що у "крові" представникив ЛГБТ винні будуть вони самі / Фото УНІАН

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, прокоментувавши події, що відбулися у Львові 19 березня.

"ЛЬВІВ! БІБЛІЯ, ЛЕВІТ, Вірш 20, глава 13. Якщо хтось ляже з чоловіком, як із жінкою, то обидвоє вчинили мерзоту; нехай будуть скарані на смерть; кров їхня на них. P. S. Читайте Біблію, вірте ГОСПОДУ!", - заявив Кива.

Pfзначимо, що згодом скандальне повідомлення зі сторінки Киви зникло.

Як повідомляв УНІАН, 16 березня Львівська міська рада заявила, що вважає недоцільним проведення в місті пішого ЛГБТ-квесту, який на 19 березня анонсували організатори "Фестивалю рівності". Львівський окружний адмінсуд заборонив його проведення.

Єпископ УПЦ виступив проти фестивалю гомосексуалістів у Львові

Представники співтовариства вирішили провести свою конференцію у готелі "Дністер". Пізніше біля цього готелю зібралися чоловіки у балаклавах, потім через повідомлення про мінування готелю учасники запланованого заходу були евакуйовані на автобусах правоохоронців. При виїзді від готелю невідомі в балаклавах закидали камінням і петардами автобуси, в яких перебували учасники і організатори фестивалю. Ніхто з них не постраждав.

За даними правоохоронців, поліція не затримувала людей, які кидали каміння в автобуси, обмежившися профілактичними бесідами.

В українському представництві міжнародної правозахисної організації Amnesty International зазначили, що заяви влади щодо ЛГБТ заохочують праворадикалів до насильницьких дій проти представників спільноти.

Пайетт засудив зрив "Фестивалю рівності" у Львові

Мер Львова Андрій Садовий назвав зрив заходів ЛГБТ-спільноти в місті 19 березня добре спланованою провокацією, метою якої була дискредитація України. Садовий визнав, що хоча в підсумку ніхто фізично не постраждав, все ж "є репутаційні втрати".

кива

ЛЬВОВ! БИБЛИЯ, ЛЕВИТ, Стих 20, глава 13. Если кто ляжет с мужчиною, как с женщиною, то оба они сделали мерзость: да будут преданы смерти, кровь их на них. P.S. Читайте Библию, верьте ГОСПОДУ!

Опубликовано Кивой Ильей 21 марта 2016 г.
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку