этот материал доступен на русском

Розробник World of Tanks пішов зі студії, щоб створити політичну партію

15:42, 13 січня 2020
Ігри
329 0
Заради створення партії В'ячеслав Макаров пішов з Wargaming / kanobu.ru

Днями директор по продукту World of Tanks В'ячеслава Макаров заявив, що збирається створити в Росії свою політичну партію під назвою «Партія прямої демократії». Основними членами нової політичної сили стануть представники IT-компаній. Партія В'ячеслава Макарова планує у 2020 році взяти участь в регіональних виборах, а також у парламентських у 2021 році.

Після такої заяви у ЗМІ піднявся ажіотаж, який змусив розробника прийняти рішення піти з компанії Wargaming, де він пропрацював 10 років і зайнятися тільки політикою. Про це сьогодні він повідомив на своїй сторінці в Facebook. «Ретельно все зваживши, я зрозумів, що мені буде складно одночасно поєднувати діяльність в компанії Wargaming з активною участю в житті партії. Я вирішив на якийсь час зосередитися на роботі зі створення партії та її розвитку. Сьогодні я зустрівся з керівництвом і заявив, що маю намір покинути компанію, моє рішення прийняли. З «Танками» все буде добре, там відмінна команда, не хвилюйтеся», - написав Макаров.

Колишній розробник гри World of Tanks планує створити мобільний блокчейн-додаток, за допомогою якого можна буде голосувати за членів партії. На створення цього додатка Макаров готовий витратити мільйон доларів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter