Вчені з'ясували, чи допомагає епіляція підчепити інфекцію / фото pixabay.com

Дослідження вчених з Університету Огайо (США) показало, що видалення волосся з інтимної зони не впливає на ймовірність зараження гонореєю і хламідіозом.

В опитуванні взяли участь 214 жінок, які розповіли про свої звички в епіляції, і всі вони здали тести на ЗПСШ. Виявилося, що навіть ті, хто видаляє волосся в цій ділянці повністю, не ризикують сильніше від тих, хто нічого не робить, передає Cosmo.

Читайте такожЗабудьте про гелі для інтимної гігієни: гінеколог пояснила, чому

Відео дня

Звідки взялася теорія про те, що відсутність волосся сприяє проникненню інфекції? Одна з причин — під час видалення волосків на шкірі утворюються мікротравми, і патогени потрапляють в організм.

Тим не менш, є інфекції, небезпека зараження якими зростає, якщо голити або видаляти воском волосся в інтимних місцях. Наприклад, це генітальний герпес. Він передається при контакті «шкіра до шкіри», і багато людей взагалі не підозрюють про зараження, якщо інфекція себе не проявляє.

Щоб знизити ймовірність заразитися герпесом, радять не займатися сексом протягом доби після епіляції. Ранки заживуть, й проблем не буде.

Раніше гінеколог Ренат Луценко пояснив, чому темніє шкіра в інтимних зонах.