Школяр потрапив до лікарні після розборок з дівчатками / фото glavcom.ua

У Павлограді Дніпропетровської області три Школярки побили другокласника. З отриманими травмами хлопчика госпіталізували в лікарню.

Читайте такожПід Запоріжжям десятикласник жорстоко побив ногами однолітка (відео)Про інцидент в Facebook розповіла мама постраждалого Тетяна Стеценко.

За словами жінки, між школярами зав'язався конфлікт у туалеті. Дівчатка ногами по черзі вдарили її сина в пах. Після цього хлопчик відчув біль, але посоромився назвати вчительці місце, де болить, тому вказав на болі в животі.

«До медсестри сина не водили, забирав зі школи тато. Учитель нічого йому не розповів. Увечері, коли пішли купатися і готуватися до сну, я побачила, що у нас проблема. Викликали швидку допомогу. Фельдшер, оглянувши дитину, сказав швидко їхати в травмпункт, вказавши попередній діагноз - розрив печеристого тіла», - зазначила мама хлопчика.

Зараз школяр перебуває в обласній дитячій лікарні в Дніпрі. Там підтвердили діагноз.

За словами мами хлопчика, в школі з приводу інциденту провели нараду за участю вчителів, дітей та батьків. В ході нього всю відповідальність нібито переклали на одну з дівчаток з неповної та неблагополучної сім'ї, Мало того, як зазначила жінка, адміністрація школи припустила, що дитину вдома побили батьки.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram