этот материал доступен на русском

Майже 70% українців вважають, що засідання уряду мають бути відкритими для ЗМІ

12:09, 18 вересня 2019
Політика
151 0
Гончарук заявив, що засідання уряду відбуватимуться без участі преси / фото УНІАН

Про це свідчать передані УНІАН результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова у вересні.

«67% опитаних вважають, що засідання Кабінету міністрів повинні проводитися у відкритому режимі, з доступом засобів масової інформації, лише 17% – у закритому режимі, без доступу представників засобів масової інформації», - йдеться в повідомленні.

Читайте такожМайже 80%: соціологи озвучили рівень довіри до Зеленського

***Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 6 по 11 вересня 2019 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Як повідомляв УНІАН, 2 вересня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що засідання уряду відбуватимуться без участі преси, з журналістами буде спілкування по завершенні та за результатами роботи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter