Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Міносвіти вилучило із програми підручник з історії, згідно з яким на Донеччині та в Криму не було Євромайдану

У зв’язку із численними зверненнями громадськості та ЗМІ щодо некоректного трактування історичних подій в посібнику "Історія. Довідник. Тестові завдання", пов’язаних із Революцією Гідності, Міністерство освіти і науки вилучило підручник з програми.

nedelya-ua.com
У підручнику зазначалось, що у Донецькій області та в Криму не проходили мітинги на підтримку Євромайдану / nedelya-ua.com

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Зазначається, що вказаний посібник було подано для розгляду комісією у вересні 2014 року без матеріалу, що сьогодні викликав значний суспільний резонанс.

Оксфордське видавництво зобразило Крим частиною Росії

"У посібнику, що розглядався комісією, було висвітлено події історії України  до 2011 року. Інформації про події, які відбувалися у 2012-2014 рр. в Україні, у посібнику не було (оригінал рукопису зберігається в Інституті модернізації змісту освіти). Тобто, навчальний матеріал, присвячений подіям Євромайдану було включено до посібника вже після надання йому грифа про схвалення на використання у навчальному процесі", - пояснюють у відомстві.

За даними прес-служби, цей посібник вилучено з Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах.

Як повідомляв УНІАН, у підручнику зазначалось, що у Донецькій області та в Криму не проходили мітинги на підтримку Євромайдану в Києві.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку