Тимошенко збирається «пригальмувати соціальні апетити»

15:19, 21 жовтня 2008
Політика
3515 0

Країна не може собі дозволити...

Кабінет міністрів має намір скоротити соціальні витрати у зв`язку з фінансовою кризою.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО сьогодні під час наради з представниками економічної і фінансової еліт України.

“Ми передбачаємо, безумовно, всі процедури, які дозволять скоротити ті витрати, які країна не може собі дозволити. Це – достатньо оптимістичні соціальні витрати, які ми планували, на сьогодні доведеться трошки пригальмувати соціальні апетити і поставити в режим достатньо істотної економії», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Прем`єр повідомила, що уряд відмовився від підготовлених раніше 49 законопроектів, розроблених у рамках протидії світовій фінансовій кризі, враховуючи нестабільну ситуацію в парламенті. «Ми вирішили все це звести в один законопроект, який вносить зміни до ряду законів одномонентно. І окремо – тільки зміни і доповнення до бюджету», - додала вона.

Ю.ТИМОШЕНКО повідомила, що законопроект про протидію фінансовій кризі передбачає надання права Кабінету міністрів за рахунок залучених коштів міжнародних фінансових організацій капіталізувати банки, спрощення процедур збільшення капіталізації банку, а також ряд заходів, направлених на запобігання можливому недоотриманню доходів до бюджету. Крім того, законодавчі ініціативи уряду передбачають надання державних гарантій на збереження депозитних вкладів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter