Пєсков заявив про безпрецедентний вантаж санкцій / фото REUTERS

Російська економіка опинилася під загрозою обвалу через введення санкцій. Про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

"Була загроза обвалу. І дійсно, довелося мобілізувати всі ресурси, внутрішні сили, для того щоб цьому обвалу запобігти. Спочатку просто завдання стояло запобігти обвалу, тому що, дійсно, на економіку обрушився абсолютно безпрецедентний вантаж ось цих санкцій", - цитують його пропагандистські ЗМІ.

За словами Пєскова, Росії вдалося стабілізувати економіку "і навіть вийти на траєкторію зростання". Він зазначив, що зростання економіки в три відсотки - недостатнє і має бути вище.

Відео дня

Санкції проти Росії: що відомо

Як відомо, Російська Федерація є світовим лідером за кількістю введених проти неї санкцій. Після повномасштабного вторгнення в Україну вона обійшла Іран.

Незважаючи на песимістичні прогнози різних експертів, росіянам намагалися довести, що відхід міжнародних компаній і введення санкцій тільки "на благо" країни. 

У недавній статті Reuters зазначалося, що в умовах напруженого ринку праці і відсутності ознак зниження інфляції російська економіка фактично перегрівається.

Вас також можуть зацікавити новини: