этот материал доступен на русском

"Будуть відмовляти внутрішні органи": адвокат дав тривожні прогнози щодо здоров'я Сенцова

01:55, 11 серпня 2018
Суспільство
1231 0
Сенцов голодує з 14 травня / фото facebook.com/denisovaombudsman

Про це заявив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе, зазначивши при цьому, що точний прогноз дати неможливо, повідомляє Крим.Реалії.

Читайте також"Впала грудна клітка і живіт": адвокат розповів моторошні подробиці про стан Сенцова

«Четверта криза вже буде супроводжуватися тим, що будуть відмовляти внутрішні органи. Третя криза небезпечна тим, що на тлі голодування органи починають потихеньку готуватися до відмови, людині стає погано – що і відбувається з Олегом Сенцовим. Лікарі самі кажуть йому, що наступ четвертої кризи залежить від індивідуальних особливостей організму. Він може статися завтра або через тиждень, або через місяць», – зазначив адвокат.

Керівник адвокаційного центру Української Гельсінської спілки з прав людини Борис Захаров додав, що примусове годування не можна назвати рятівним рішенням для Сенцова.

«Примусове годування прирівнюється європейським судом до тортур і чинить негативний вплив на ослаблений організм, незважаючи на потрапляння в нього поживних речовин. Тому тут дуже велике питання, добре це чи погано. Примусове годування не є гарантією спасіння життя Олега Сенцова», – підсумував Захаров.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter