Сьогодні зранку на депутата з плакатами чекали мешканці рідного села пенсіонерки / УНІАН

Депутат фракції «Слуга народу» Євгеній Брагар не приїхав на обіцяну зустріч до пенсіонерки, якій пропонував продати собаку «елітної породи» і таким чином сплатити комунальні послуги.

Про це повідомляє Суспільне.

Читайте такожКива продовжив тему "собаку за комуналку" (відео)

Зранку на депутата в рідному селі пенсіонерки у Кропивницькому районі чекали місцеві мешканці. У руках вони тримали плакати з написами: "Продай слугу – купи собаку", "Я люблю свою країну, я люблю свою дружину, я люблю свою собаку", "Де 4000$ для вчителів".

8 лютого о 10.00 в Будинку культури мав виступити Євгеній Брагар. Втім, депутат не приїхав і вже не відповідав на телефонні дзвінки.

Як повідомляв УНІАН, депутат "Слуги народу" Євгеній Брагар в ефірі одного з телеканалів порадив пенсіонерці продати собаку "елітної породи", щоб отримати можливість заплатити за комуналку. Після цього в соціальній мережі розгорілося жваве обговорення. Багато людей розкритикували та висміяли таку пораду депутата. Згодом Брагар за свої слова вибачився і заявив, що "новий у політиці, а тому ще не навчився відповідати на чутливі питання".

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав народних депутатів під час спілкування з людьми більш зважено ставитися до своїх слів, "не лише під час ефірів, але й під час нашої роботи та спілкування з людьми. Я розумію, що у нас теж є можливість робити помилки, як і у всіх інших, однак відповідальність, яка лежить на народних депутатах, більша, ніж на інших".