Реал провів матч на клубній базі / фото REUTERS

Мадридський "Реал" провів перший матч після карантину у 28-му турі іспанської Ла Ліги.

Команда Зінедіна Зідана приймала "Ейбар" на порожньому стадіоні "Альфредо ді Стефано", який знаходиться на базі клубу, та здобула перемогу з рахунком 3:1.

Вже в першому таймі господарі поховали інтригу, тричі вразивши ворота суперника. Результативні удари в активі Крооса, Рамоса і Марсело. Після перерви "Ейбар" скоротив відставання зусиллями Бігаса, але на більше команди не вистачило.

Мадридці набрали 59 очок і залишаються другими в Ла Лізі, відстаючи від "Барселони" на два очки. "Ейбар" (27) займає 16-ту позицію.

"Реал" - "Ейбар" - 3:1

Голи: Кроос, 4, Рамос, 30, Марсело, 37 - Бігас, 60

"Реал": Куртуа, Карвахаль (Менді, 46), Варан, Рамос (Мілітао, 61), Марсело, Модрич (Вальверде, 84), Каземіро, Кроос, Родріго (Бейл, 61), Бензема, Азар (Вінісіус, 61)

"Ейбар": Дмитрович, Корреа, Олівейра, Арбілья (Бургос, 84), Рафа (Бігас, 57), Крістофоро, Альварес, Орельяна (Педро Леон, 57), Експосіто, Де Бласіс (Інуі, 78), Кіке (Енріч, 57)

Попередження: Каземіро - Крістофоро