Росіяни вдарили по Харкову вдень 22 червня / скріншот

Російські окупанти відкрито заявляють, що метою їхнього удару по Харкову 22 червня був госпіталь Головного управління МВС України, пише військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

"Це пряме порушення Женевської конвенції, яка декларує, що: "Госпіталі та медичний персонал у зонах воєнних дій мають бути захищені від нападів"... "Поранені та хворі, а також інваліди та вагітні жінки користуватимуться особливим заступництвом і захистом", - нагадав експерт.

За його словами, Україна ніколи не завдавала ударів по лікарнях і госпіталях, де перебували поранені російські окупанти.

Відео дня

"При цьому російські окупанти регулярно завдають таких ударів, а також цілеспрямовано полюють за евакуаційними групами. Тепер же удар було завдано по умовно тиловому місту... Здається, росіяни дуже хочуть, щоб ми стали воювати не за правилами", - додав Коваленко.

При цьому він також присоромив ООН: "ООН, на вашому фундаментальному документі топчуться і випорожнюються як хочуть, а що ж ви? Будете і далі заковтувати? Хоча, які тут можуть бути питання, ви ж ООН, це у вашому стилі вже років як 30".

Удар по Харкову 22 червня

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вдень 22 червня російські окупанти завдали кілька ударів по Харкову. На жаль, є потрапляння в житловий будинок, а також загиблі та поранені.

Пізніше президент України Володимир Зеленський показав наслідки ударів по Харкову на відео і заявив:

"Потрібні сильні рішення партнерів, щоб ми могли знищувати російських терористів і російську бойову авіацію там, де вони є. Ми вже довели, що захистити людей і життя від ракетного терору реально".

Вас також можуть зацікавити новини: