ЗСУ знищують путінських генералів в Україні / фото ua.depositphotos.com

У Кремлі розглядають російських генералів як "гарматне м'ясо", вони часто потрапляють в зону бойових дій для підвищення бойового духу окупантів.

Високопоставлені воєначальники змушені лізти буквально на передній край, розповів "Обозревателю" громадський активіст і волонтер Юрій Касьянов.

Він пояснив, що РФ безуспішно намагається захистити свої штаби на території України, але завдяки українській розвідці та "мотивації знищувати ворога" жоден ворожий генерал не може бути повністю впевнений у своїй безпеці. Ворог, за його словами, з перших днів війни недооцінював можливостей Збройних Сил України, що також є однією з причин великих втрат у середовищі генералітету.

Відео дня

"Він розраховував, що через 2-3 дні доб'ється вирішальної перемоги", - говорить Касьянов.

Ще одна причина полягає в тому, що Кремль не дорожить життями своїх генералів, ставлячись до них як до "гарматного м'яса". В умовах, коли мотивація російських військових вкрай низька, генералам доводиться "лізти буквально на передній край", ризикуючи життям.

"Щоб закрити очевидні огріхи в управлінні військами, ці генерали приїжджають в небезпечні зони, самі намагаються керувати, підняти погано мотивованих бійців в атаку своїм прикладом і так далі. Ну й отримують, природно. Це нормально. Дохлих генералів буде ще більше", - запевнив Касьянов.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ знищили понад 10 вищих російських командирів, у тому числі не менше шести генералів.