
Триває мобілізація в Україні, і повістки громадянам іноді вручають на блокпостах, і далеко не всі знають, як діяти правильно у таких випадках.
Потрібно послідовно вчинити низку дій, зокрема, дізнатися в поліцейського причину зупинки машини, розповіла юрист Діана Тернова під час інтерв'ю "РБК-Україна". За її словами, потім потрібно перевірити документи у представників територіальних центрів комплектування.
Експерт додала, що наступний крок - попросити показати наказ коменданта, що вони мають повноваження роздавати повістки. "У разі неправомірних дій викликати інших представників Національної поліції та фіксувати правопорушення", - порадила Тернова.
Новини України про мобілізацію у центрі уваги - що треба знати
Верховна Рада України на початку лютого схвалила в першому читанні проект закону щодо мобілізації. До документа подали понад 4 тисячі правок. За даними секретаря парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Романа Костенка, остаточно законопроект можуть ухвалити в другій половині березня.
Голова Кременчуцького районного ТЦК говорив, що після ухвалення документа в українській державі мобілізація 2024 року продовжиться в плановому режимі. 21-річний воїн Збройних сил України, який має два ордени "За мужність", - Роман із позивним "Цитрус", сказав, що інколи в нього буває настрій, коли "хотілося б усіх силоміць мобілізувати, але потім попускає".