Звільнення Херсона від окупантів можливе без боїв на вулицях, вважає експерт / скріншот

Місто Херсон може бути звільнене від російських окупантів без боїв на вулицях обласного центру.

Супротивники можуть почати відступати від українського міста, розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефір телемарафону.

"...не факт, що звільнення Херсона буде пов'язане з боями в міських умовах. Можливо, противник просто почне здаватися чи відступати від Херсона", - заявив експерт.

Відео дня

Мусієнко підкреслив, що захисники України точно готові до боїв в місті, але зараз "їхнє завдання - повністю знекровити шляхи, логістику, якими російські війська отримували підкріплення", тобто створити умови, за яких ворог не зможе чинити опір.

"Фактично, угруповання російських військ потрапило у пастку. Їх спочатку заманили на південний берег Херсонської області, а потім почали відрізати їм шляхи постачання і логістичного забезпечення", - додав він.

Раніше прогнозували, що Збройні сили України зможуть вибити окупантів з Херсона.

Нагадаємо, рано вранці 24 лютого російські війська без оголошення війни вдерлися на територію України. Вороги обстрілювали військові та цивільні об'єкти та захопили низку населених пунктів, зокрема, Херсон.

13 серпня було опубліковано нове зведення американського Інституту вивчення війни, в якому йшлося, що українська армія зруйнувала останній робочий міст біля Каховської гідроелектростанції - саме ним загарбники користувалися для переправлення своєї техніки на Херсонщину.

Пізніше перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський повідомив, що Херсон вже покинула більшість ворожих командирів.

Вас також можуть зацікавити новини: