Четвер,
25 травня 2017
Наші спільноти

ЗМІ дізналися, як чеченських військових готують до сирійського "відрядження" (фото)

Журналісти знайшли документальні свідчення, що підтверджують підготовку російських військовослужбовців для участі у сухопутній операції в Сирії.

Один зі співробітників колишнього спеціального полку МВС ім. Ахмата Кадирова (більш відомого як батальйон "Північ", що входить нині до складу 46-ї окремої бригади оперативного призначення (ОБРОН) Федеральної служби військ Національної гвардії РФ (ФСВНГ), переслав "Новой газете" дві брошури.

За свідченням джерела, ці брошури розповсюджуються серед військовослужбовців батальйону "Північ" співробітниками відділення по роботі з особовим складом 46-й ОБРОН ФСВНГ.

У Чечні формують два "сирійські" батальйони для участі в наземній операції - ЗМІ

Інші військовослужбовці 46-ї бригади підтвердили факт масового поширення брошур серед особового складу, а також факт активної підготовки саме чеченських військовослужбовців.

Проблема, однак, у тому, що законодавством РФ обмежене використання військ Національної гвардії у військових конфліктах за межами Російської Федерації передбачено лише одним документом — Договором про колективну безпеку. Але Сирія — не член ОДКБ.

Раніше ЗМІ писали, що Путін відправив чеченські батальйони "фільтрувати" населення Алеппо.

Теги: Сирія, чеченці, військові, Росія

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку