З'явилася реакція російських військових блогерів на "мирну пропозицію" Путіна / фото - GettyImages

Видання "Медуза" зібрало перші реакції великих провоєнних російських телеграм-каналів ("Рибарь", "Военный осведомитель") на сьогоднішню заяву лідера РФ Володимира Путіна, в якій він запропонував мирні переговори в обмін на виведення Україною військ із чотирьох областей.

Що цікаво, навіть Z-блогери вважають цей "план" нездійсненним.

"Це останнє мирне попередження Путіна. Виходячи з його слів, жодних договорняків з Україною бути не може. Здача Запоріжжя і Херсона - свідомо нездійсненні для Києва умови. Погодитися на це Україну може змусити тільки військовий розгром або припинення допомоги Заходу. Тому війна продовжиться", - вважають Z-блогери.

Відео дня

Вони зазначають, що пропозиції Путіна не будуть прийняті, оскільки вони б зафіксували стратегічну поразку США.

Також, стверджують російські блогери, таким чином РФ "фактично взяла участь у конференції в Швейцарії"

"Це ще одна торпеда в саміт миру: Росія показує глобальному Півдню, що вона пропонувала мир, а його відкинуть ті, хто каже про мирні саміти", - кажуть вони.

"Мирна пропозиція" Путіна

Володимир Путін перед мирним самітом у Швейцарії заявив, що має "реальну мирну пропозицію". Він пропонує віддати йому Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області, відмовитися від вступу до НАТО і зняти всі санкції з Росії.

В Офісі президента попередили, що "план" очільника Кремля щодо завершення війни не свідчить про бажання закінчити війну, але свідчить про "бажання не платити за цю війну і продовжувати її в нових форматах".

А заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін вважає, що Путін не хоче миру, а зосереджений на меті окупувати всю Україну, щоб потім використати захоплені території та українців для наступу на Європу.

Вас також можуть зацікавити новини: