Ентоні Блінкен / Фото REUTERS

Держсекретар США Ентоні Блінкен переконаний, що Росія повинна нести відповідальність за дії в Україні. Він також вимагає від Москви не забувати про взяті на себе зобов'язання.

Про це він написав у себе в Twitter.

"Нам потрібно працювати разом, щоб критикувати поведінку РФ, вимагати від Росії відповідальності за її дії й домагатися від Москви дотримання своїх міжнародних зобов'язань", - йдеться в повідомленні.

Читайте такожВ Україну разом з держсекретарем США Блінкеном прибуде Нуланд

Як уточнив спікер Держдепу Нед Прайс, Росія повинна виконувати зобов'язання в рамках Мінських угод і працювати над припиненням конфлікту на сході України. "Вона також повинна припинити незаконну окупацію Криму", - додав Прайс.

Візит Блінкена до України

  • Робочий візит держсекретаря США в Україну відбудеться 5-6 травня.
  • Блінкен приїде в Україну на запрошення керівника МЗС Дмитра Кулеби. 6 травня глави української та американської дипломатії проведуть переговори. Вони обговорять розвиток стратегічного партнерства України та США, поглиблення взаємодії у політичній сфері та сфері безпеки, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій.
  • Також Блінкен проведе зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, іншими високопосадовцями та представниками громадянського суспільства.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram