Подружжя з Флориди, США продало майже все, чим володіло, включно з основним бізнесом і будинком, щоб дожити свої дні у кругосвітній подорожі на круїзних лайнерах.
Як пише Sky News, спочатку Джон та Мелоді Хеннесі купили будинок на колесах, щоб подорожувати Сполученими Штатами. Але скоро 76-річний чоловік втомився від водіння. Тоді вони побачили на Facebook рекламу 274-денного круїзу з Royal Caribbean, і їхній шлях до постійного життя на морі розпочався.
За час подорожей вони побували в Австралії, Новій Зеландії та південній частині Тихого океану. При цьому пара стверджує, що хоча їхнє нове життя більш захоплююче, вони кажуть, що воно також і дешевше.
"Тепер у нас є телефонний рахунок, корабельний рахунок і кілька рахунків по кредитній картці, коли ми сходимо на берег, але це все. У нас більше немає іпотеки або витрат на житло. У нас більше немає страхування транспортних засобів, страхування майна або комунальних платежів. Список можна продовжувати. Ми впевнені, що круїзи дешевші", - зазначають вони, стверджуючи, що їхні витрати скоротилися наполовину порівняно з життям на суші.
Наразі їхнє життя розписане по місяцях до грудня 2024 року, оскільки вони пересідають з корабля на корабель.
Але незабаром вони планують перехати на постійне місце проживання на житловому круїзному лайнері Villa Vie - одному з перших у своєму роді - де до 30% людей на борту будуть постійними мешканцями.
"Ми хотіли купити каюту, щоб мати можливість оформити її так, як нам хочеться. Вона стане для нас домівкою, напевно, щонайменше на 15 років перебування на кораблі", - каже Мелоді.
Корабель вийде в рейс у травні 2024 року, однак життя на борту не буде дешевим. Внутрішня каюта коштує від 99 000 доларів, а вілла з балконом і видом на океан - 249 000 доларів, і це без урахування майже 8 000 доларів щомісячної плати.
Ті, хто живе на борту, зможуть привозити свої сім'ї на судно безкоштовно - після сплати портових зборів - і для них буде зарезервовано певну кількість кают. На кораблі буде бізнес-центр та приватні кабінети, що дозволить мандрівникам працювати з будь-якої точки світу.
Оскільки середній вік мешканців судна становить майже 60 років, на борту є стоматолог і лікар для проведення рутинних процедур. Для більш серйозних проблем зі здоров'ям є лікарня, а також морг на дві особи на випадок найгіршого сценарію.
Найбільшою проблемою подорожі на такому кораблі сімейна пара називає "переїдання", і стверджує, що зовсім не хвилюється про те, що їм буде нудно.
Раніше УНІАН вже писав про цей круїз
Тоді повідомлялося, що перший в історії трирічний морський круїз скасували усього за тиждень до відправлення. Компанія-організатор визнала, що у неї немає корабля, і пообіцяла повернути гроші тим, хто вже зареєструвався на рейс.
Водночас до початку подорожі було заброньовано щонайменше 111 кают. Чимало пасажирів вже продали власне житло, плануючи трирічну подорож. Тепер їм нікуди подітися.